Praesidium 2016-2017




Hieronder worden even alle leden van het Praesidium voorgesteld. Zo weten jullie steeds wie te contacteren bij een vraag of probleem:

Voornaam

Functie

Emailadres

Eva Wuytjens Praeses Eva.wuytjens@student.kuleuven.be
Eva Vanacker (Vice-)Praeses Vanacker.eva@student.kuleuven.be
Marthe Mas (Vice-)Praeses Marthe.mas@student.ucll.be
Lara Peeters Financiën Lara.peeters@student.kuleuven.be
Jules Van Pée Cursusdienst Jules.vanpée@student.kuleuven.be
Wies De Vos Cursusdienst Wies.devos@student.kuleuven.be
Judith Van Puyvelde PR & Website/ Toneel Judith.vanpuyvelde@student.kuleuven.be
Andrea van Hooy PR & Website / Toneel Andrea.vanhooy@student.kuleuven.be
Maja Maes Cultuur Maja.maes@student.kuleuven.be
Charlot Vanthournout Cultuur Charlot.vanthournout@student.kuleuven.be
Marie Verreth Cultuur Marie.verreth@student.kuleuven.be
Dagmar Thielen Onthaal/ ’t Pelsken Dagmar.thielen@student.kuleuven.be
Bernard Hyghe Onthaal Bernard.huyghe@student.kuleuven.be
Frédèrique Van Duppen Onthaal Frederique.vanduppen@student.kuleuven.be
Maria-Victoria Bas Internationaal Maria-victoria.bas@student.kuleuven.be
Clara Wouters Sport Clara.wouters@student.kuleuven.be
Fien Vandelook Fotograaf Fien.vandelook@student.kuleuven.be
Karel Wuytjens Vrije medewerker
Emiel Lemmens Vrije medewerker lemmensemiel@gmail.com
Janne Geuens Vrije medewerker Janne.Geuens@student.kuleuven.be
Maureen Cordens Vrije medewerker Maureen.cordens@student.kuleuven.be
Eulaly Vanroelen Vrije medewerker


Geef een reactie