Hieronder vind je de contactgegevens van onze praesidiumleden. Neem bij een vraag of probleem gerust contact op met een lid of via kring.mecenas@gmail.com, onderwijs.mecenas@gmail.com of onze facebookpagina: facebook.com/kring.mecenas/.

Voornaam

Functie

Emailadres

Celien Govaerts Praeses celien.govaerts@student.kuleuven.be
Charlotte Valgaeren Praeses charlotte.valgaeren@student.kuleuven.be
Lise Vandewal Praeses lise.vandewal@student.kuleuven.be
Max Wijnings Financiën max.wijnings@student.kuleuven.be
Kiara Withofs Secretaris + CuDi kiara.withofs@student.kuleuven.be
Anthony Dudley Fakverantwoordelijke + Internationaal + Onderwijs anthony.dudley@student.kuleuven.be
Elisabeth Tu Onderwijs elisabeth.tu@student.kuleuven.be
Robbert van Nes Onderwijs robbert.vannes@student.kuleuven.be
Inès Vermeylen CuDi + PR ciel.dekock@student.kuleuven.be
Ella De Meester Onthaal + Cultuurreis ella.demeester@student.kuleuven.be
Marike Aerts Cultuurreis + Website marike.aerts@student.kuleuven.be
Ciel De Kock ’t Pelsken ciel.dekock@student.kuleuven.be
Zoë Hensmans Sport zoe.hensmans@student.kuleuven.be
Louis Deboeck Feest louis.deboeck@student.kuleuven.be