Praesidium 2017-2018

Hieronder worden even alle leden van het Praesidium voorgesteld. Zo weten jullie steeds wie te contacteren bij een vraag of probleem:

Voornaam

Functie

Emailadres

Lara Peeters Praeses lara.peeters@student.kuleuven.be
Jules Vanpée Vice-Praeses jules.vanpee@student.kuleuven.be
Nicky Theunis Financiën nicky.theunis@student.kuleuven.be
Juliette Brewaeys secretaris juliette.brewaeys@student.kuleuven.be
Elliot Vermaas Feest elliot.vermaas@student.kuleuven.be
Melisa Ventriglia Onthaal/ Cultuur melisa.ventriglia@student.kuleuven.be
Sofie Polfliet Cultuur/ cudi sofie.polfliet@student.kuleuven.be
Laura Fentz Feest/ cudi laura.fentz@student.kuleuven.be
Charlotte Van Brugghe onthaal charlotte.vanbrugghe@student.kuleuven.be
Maris Straver fotograaf marisa.straver@student.kuleuven.be
Dagmar Thielen ’t Pelsken Dagmar.thielen@student.kuleuven.be